04 Ocak 2012

Ömer Çam Karikatür Sergisi!

ÖMER ÇAM KARİKATÜR SERGİSİ
Seviyor ki, çiziyor...
“Ben karikatüre başladıktan sonra Türkiye’de ve Dünyada çok şey değişti. İdeolojiler, aşklar, iklimler, insan... Bir tek karikatür sevdası değişmedi bende. İyi ki de değişmemiş...”

İzmir Konak’ta bulunan Çetin Emeç Sanat Galerisi, 26 Ocak 2012 Perşembe günü saat:18.00’daki açılış kokteyli ile karikatürist Ömer Çam’ın çizgilerini İstanbul’un ardından İzmirli karikatür severlerle buluşturuyor.

26 Ocak- 8 Şubat 2012 tarihleri arasında sergilenecek olan eserler, sanatçının yurtiçi ve yurtdışında kazandığı ödüllü karikatürleri ve bu sergiye özel olarak hazırladığı “Saat Kulesi” temalı çalışmalarından oluşuyor.

Karikatüre farklı bir kulvarda başlamasına rağmen; bugün çizgilerinde evrensel bir dil kullanan sanatçının İzmir’deki ilk sergisi 45 çalışmadan oluştu... Yaptığı çalışmalarla özellikle yurtdışında birçok ödül kazanan Ömer Çam, 30 yıldır karikatür sanatına emek ve destek veriyor. Sanatçı karikatürün yanı sıra grafik sanatıyla da uğraşıyor. Çizgiyi ve çizmeyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen Ömer Çam, seviyor ki, çiziyor... (Karder İzmir)

Galeri : Çetin Emeç Sanat Galerisi
Açılış /Kokteyl: 26 Ocak Perşembe saat, 18:00
Adres : 900 sokak No:11 Hisarönü, Konak - İzmir
Sergi ziyaret : Hafta içi her gün 10:30 -17:00,Cumartesi, pazar kapalı
Sergi süresi : 26 Ocak - 8 Şubat 2012

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder