09 Mart 2010

Çizgi Roman Ustası Kazu Kabuishi Türkiye'ye Geliyor!

Bu atolyeye tum cizgi roman okuru ve meraklılarını bekliyoruz! Bu duyuruyu cizgi roman okurlarının oldugu tum forum alanlarina ve mecralara tasimada yardım ederseniz seviniriz. Bu atolyeler basarılı gecerse sirada eminim baska cizerler olacaktir. Her-sey-cizgi-roman-icin :)

Ç.R.O.P
croplatform@yahoo.com.tr

“TILSIM”LI BİR İSTANBUL BULUŞMASI "KAZU KIBUISHI - ÇİZGİ ROMAN ATÖLYESİ" (15 - 21 MART 2010)

Japon asıllı, dünyaca ünlü ABD’li çizgi roman sanatçısı Kazu Kibuishi, 25 yılını kutlayan Tudem Yayınları’nın çizgi roman markası Desen Yayınları’nın davetlisi olarak 15 - 21 Mart tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

Kazu Kibuishi ve Jason Caffoe, 20 Mart Cumartesi günü saat 14.30’da İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Çizgi Roman Okurları Platformu’nun değerli işbirliği ile santralistanbul kampüsünde hayranlarıyla buluşacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek ve halka açık olacak etkinliğe katılımın yoğun olması öngörülüyor.

Santralistanbul’daki atölye çalışmasına özellikle çizgi roman okuyucularının, görsel iletişim, grafik vb. görsel sanatlarla ilgilenen kişilerin, üniversite öğrencilerinin ve sektör profesyonellerinin ilgi göstermesi bekleniyor.

Atölyeye katılmak isteyenler, 20 Mart Cuma akşamı saat 18.00’e kadar Tudem Yayınları’nı arayarak isimlerini kayıt ettirebilirler.
Tel: 0(216) 418 16 17
Daha fazla bilgi için : TIKLAYINIZ

ÇİZGİ ROMAN OKURLARI PLATFORMU (ÇROP)http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder