01 Mart 2010

DQ - İstanbul Buluşması!

DQ - İSTANBUL BULUŞMASI!
PAZAR GÜNÜ, ISTANBUL ORTAKÖY'DEKI CINARALTI VE CAY BAHCELERI 70 KUSAGININ COGUNLUKTA OLDUGU KARIKATÜRCÜLERI AGIRLADI.. YILLARDIR BIRBIRINI GÖRMEYEN DOSTLARIN ÖZLEM GIDERDIGI, BIRBIRLERINI SADECE CIZGILERINDEN TANIYAN CIZGI DOSTLARININ DA ILK TANISMA GÜNÜYDÜ..

SEVGILI CEM KENAN ÖNGÜ'YÜ HER GITTIGIMIZDE ANIMSADIGIMIZ "CINARALTI" RESTAURANT'TA SIRADISI BIR GÜN YASADIK.. "AYDINLIK" YÜZLÜ INSANLAR BIRARAYA GELDI. FOTOGRAFLARDAN DA BU BELLI OLMUYOR MU ZATEN?

DON KISOT'UN ÖNCÜLÜGÜNDE OLUSAN BU "AILE" ORTAMINI DAHA GENIS YELPAZEYE YAYABILECEGIMIZIN DE BIR GÖSTERGESI OLDU BU BULUSMA.. 53 KISILIK ISTANBUL GRUBUMUZUN YARISINDAN COGU GELDI. GÜNÜN SÜRPRIZI "SEMA ÜNDEGER" OLDU. BU ARADA ARAMIZA BIR KADIN CIZER DAHA KATILDI: NURAY SARIKAYA.. BU IKI KADIN CIZERIMIZLE DQ-ISTANBUL GRUBU 55 KISIYE YÜKSELDI.. YURTICINDE DEGISIK BÖLGELERDE OLUSTURDUGUMUZ GRUPLARDA YER ALAN CIZGI DOSTLARIMIZIN SAYISI ISE 100'Ü GECTI.. KARIKATÜR ÜZERINE KONUSTUK.. TARTISTIK. BU BIR "ÖZLEM" VE "TANISMA" BULUSMASIYDI.. BUNDAN SONRAKI BULUSMA BIR SERGI VE KARIKATÜR KURSU ACILISINDA GERCEKLESECEK BÜYÜK OLASILIK.. ANADOLU YAKASINDA "KARTAL"DA, AVRUPA YAKASINDA "AVCILAR"DA KARIKATÜR KURSLARI VEREBILECEGIMIZ MEKANLAR HEMEN HEMEN HAZIR GIBI.. BU ARADA IZMIR GRUBUMUZ DA BOS DURMUYOR. KONAK BELEDIYESI SÜREKLI SERGI ACABILECEGIMIZ TARIHI BIR BINAYI BU HAFTA" DQ-IZMIR GRUBU"NA TANITACAK.. ÜC BÜYÜK SEHIRDE BASLAYAN BU GÜZEL SINERJIYI YURT GENELINE YAYMAK ICIN HAZIRLIKLARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR. SIMDI SIRA DIGER ILLERDEKI "DQ GRUPLARI"NI TANITMAYA GELDI."DON KISOT" U IZLEMEYE DEVAM EDIN!..

BU ANLAMLI BULUSMADA KIMLER VARDI?
ERDOGAN KARAYEL, HICABI DEMIRCI, OGUZ GÜREL, MUAMMER OLCAY, ALI DOGANLI, ATILLA ATALA, CEMAL ARIG, FEHMI AKYÜZ, ISMAIL CEM ÖZKAN, TAYFUR HAKARAR, NERGIS KUL, FETHI DEVELIOGLU, ERHAN BASKURT, TURGAY KARADAG, MUHAMMET BAKIR, ABDÜLKADIR DEMIRHINDI, AKAN KOR, COSKUN GÖLE, HILMI SIMSEK, MEHMET DURU, ÖZKAN OLCAY, MURAT GÖK, NACI YAVUZ, ÖMÜR KURUM, HÜLYA CAN ERSAHIN, ALI OLGUN, ILKER YATI, LEVENT ELPEN, MEHMET SEVINC, MEHMET DAL, SELIM KÜCÜKFOSFORLU, NURAY SARIKAYA, SEMA ÜNDEGER, MEHMET ARSLAN

SON ANDA GELEMEYENLER:
SEVKET YALAZ, SÜLEYMAN HALICIOGLU, APTULKADIR ELCIOGLU, NEVZAT ZIYLAN, MURAT KÜRÜZ

COK ISTEDIKLERI HALDE GELEMEYENLER:
CEM DURU, DERYA SAYIN, DENIZ DOKGÖZ, G.ALIUZUNOGLU, GÖKHAN KESKINOGLU, HAKAN DEMIRCI, ILKIN DENIZ, OHANNES SASKAL, AYDAN CELIK, NURETTIN IKIZLER, ERGUN AKLEMAN, SERIF NALBANT, SERDAR KICIKLAR

Daha fazla bilgi ve fotoğraflar için TIKLAYINIZ

Erdoğan Karayel

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder