30 Nisan 2010

Saat Kulesi Mayıs Ayı Programı Belli Oldu!


SAAT KULESİ MAYIS AYI PROGRAMI BELLİ OLDU!

Saat Kulesi Karikatürcüler Topluluğu hız kesmeden etkinlilere devam ediyor. Bu güne kadar birçok ilke imza atan, geniş katılımlı sergilerle büyüyen Saat Kulesi, Mayıs ayına yoğun bir programla giriyor. İşte tarih sırasına göre katılacağı etkinlikler:

6- 7 Mayıs; Akşehir Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği danışma kurulu toplantısına 4 üyesiyle katılıp, Temmuz ayında yapılacak festival için öneriler sunacak.

13 Mayıs; İzmir Tahir Merzeci İÖO 3. Karikatür ve Mizah Günlerinde söyleşi ve atölye çalışması yapılacak

16 Mayıs; Bergama Uçurtma Şenliği Allianoi’ye destek yolculuğunda “Tarihi Eser ve Çevre” karikatürleri çizilecek. Ayrıca çocukların uçurtmalarına çizilimler yapılacak, gökyüzüne salınacak.

20 Mayıs; Saat Kulesi Paf Takımı öğrencilerinin sergisi Tarihi Hava Gazı Fabrikasında sergilenecek

20- 23 Mayıs; 6.Mordoğan Denizle Buluşma Şenliklerinde “Eğitim” karikatürleri sergisi açılacak. İlkokul ve lise öğrencilerinin katılacağı söyleşi ve workshop çalışması yapılacak.

24 Mayıs; Bandırma’da “Nasreddin Hoca Dolaşıyor”sergini açıp, çocuklarla karikatür çizimleri yapılacak.

24- 30 Mayıs; Akhisar 551. Çağlak Festivali- Zeytin Şenliklerinde “İzmirli Çizerler” sergisi açılacak. 3 gün sürecek olan çocuklarla atölye çalışması sonunda, çizilen karikatürler sergilenip, ödüllendirilecek.

29- 30 Mayıs; Karaburun Karikatürlü Ev 1. Karikatür Şenliği 2 gün boyunca değişik etkinliklere sahne olacak. Saat Kulesi 39 çizerin katıldığı “Çevre” karikatürleri sergisini ilk kez burada açacak.

Saat Kulesi
saat.kulesi35@hotmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder