11 Ekim 2010

"Milli Eğitimde Karikatür" Paneli!

Paneller dizimiz başlıyor!.. ilk panelimiz "Milli Eğitimde Karikatür"
Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nin düzenlediği, karikatürün çeşitli yönleriyle ele alınacağı paneller dizisi kasım ayında, "Milli Eğitimde Karikatür" konulu panel ile başlıyor. Aralık ayındaki panelde ise hekimler karikatürü konuşacaklar. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi daha sonra ayrıca ulaştırılacak.
6 kasım 2010 cumartesi günü saat 14.00-15.30 arasında, Konak Belediyesi'nin Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde bulunan Türkan Saylan Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilecek olan panele, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan Çoker, İzmir Kız Lisesi Almanca Öğretmeni Sultan Özbek, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Araştıtrma Görevlisi-Karikatürcü Cem Güzeloğlu ile Karikatürcü Hasan Efe konuşmacı olarak katılacaklar. Karikatürcü dostlarımızı panellerimize bekliyoruz. (Karder İzmir)

Yer: Profesör Doktor Türkan Saylan Kültür Merkezi 7.Kat Benal Nevzat Salonu Kıbrıs Şehitleri Caddesi Konak -İZMİR
Tel: 0.232. 422 52 36
Tarih: 06 Kasım 2010
Saat: 14.00-15.30
Düzenleyen: Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği
Konu: Milli Eğitimde Karikatür
Konuşmacılar: 1. Şahan Çoker - Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü, 2. Sultan Özbek - İzmir Kız Lisesi Almanca Öğretmeni, 3. Cem Güzeloğlu - Karikatürcü, Ege Üni. İletişim Fak. Araştırma Görevlisi, 4. Hasan EFE - Karikatürcü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder