28 Temmuz 2012

FENAMİZAH'ın 6. Sayısı Yayında!

FENAMİZAH'IN AĞUSTOS SAYISI YAYINDA!

İNTERNET ÜZERİNDEN ÇEVRİMİÇİ ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ!

Uluslararası mizah dergisi FENAMİZAH'ın 6. sayısı 48 sayfa...
http://www.fenamizah.com/

Türkiye'den ve dünyadan tanınmış karikatürcülerin yanısıra genç çizerlerin çalışmalarının da bulunduğu dergide, güncel karikatürler, çizgi-romanlar, bant karikatürler, mizah yazıları ve öyküler, yarışmalar-duyurular yer alıyor.

YENİ!

RÖPORTAJ:
AZİZ YAVUZDOĞAN'DAN KARİKATÜR ÜZERİNE SÖYLEŞİLERİN İLK KONUĞU BOŞNAK KARİKATÜRCÜ HULE HANUSIC.

KOMİK FOTOĞRAFLAR:
MİZAH DÜNYASININ YAKINDAN TANIDIĞI İSPANYOL GAZETECİ FRANCISCO PUNAL'IN OBJEKTİFİNDEN MİZAHİ FOTOĞRAFLAR BU SAYIDAN İTİBAREN FENAMİZAH'TA...

Yayın yönetmenliğini Aziz Yavuzdoğan'ın yaptığı e-derginin Ağustos-2012 sayısında yazılarıyla/çizgileriyle yer alanlar:

Yazar ve Çizerler :

Türkiye:

MAHİR ADAM, ERDOĞAN BOZOK, ERDOĞAN BAŞOL, RAŞİT YAKALI, İBRAHİM TAPA, AZİZ YAVUZDOĞAN, MUHİTTİN KÖROĞLU, ŞEVKET YALAZ, OSMAN YAVUZ İNAL, SEVDAKÂR ÇELİK, EKREM BORAZAN, SEÇKİN TEMUR, AHMET ÖZTÜRKLEVENT, CEM KOÇ, HASAN EFE, MUSTAFA YILDIZ, SEZER ODABAŞIOĞLU, VEDAT KEMER, HAKAN ÇELİK,
GÜLAY GARİP KOÇERDİN, GÜLGÜN ÇAKO, EMRAH ARIKAN, MEHMET SAİM BİLGE, BAHADIR UÇAN, KEZİBAN ÖZKOL, KENAN BÖĞÜRCÜ.
(amatörler):
SALİH ATEŞ, HAKKI TUNCAY, AYŞEGÜL CENGİZ, AYBERK ERKİN.

Uluslararası dostlar:
JULI SANCHIS AGUADO (Spain), FRANCISCO PUNAL (Spain), SABAHUDİN HADZİALİC (Bosnia-Herzegovina), IGOR SMIRNOV (Russia), VICTOR CRUDU (Russia), JORDAN POP-ILIEV (Macedonia), ALEXANDER DUBOVSKY (Ukraine), OLEKSY KUSTOVSKY (Ukraine), WESAM KHALİL (Egypt), ISTVAN KELEMEN (Hungary), TOSO BORKOVIC (Serbia), SZCZEPAN SADURSKİ (Poland), CZESLAW PRZEZAK (Poland), IVALIO TSVETKOV (Bulgaria), ALİ DİVANDARİ (Iran), DARKO DRLJEVIC (Montenegro), HULE HANUSIC (Austria), NIVALDO PEREIRA DE SOUZA (Brasil), ARTURO ROSAS (Mexico), DAMIR NOVAK (Croatia), MARINA GORELOVA (Belarus), MARK LYNCH (Australia), VAHİD KERMANİ (Iran), MAKHMUD ESHONQULOV (Uzbekistan), WILLEM RASING (Netherland), PJKERIO (France), B.V. PANDURANGA RAO (India), ARSEN GEVORGYAN (Armenia), İSMAİL KERA (Czech Republic), EL TOTO (Argentina), RAQUEL ORZUJ (Uruguay).

KONUK ŞAİR:
YELDA KARATAŞ.

Aylık olarak internet üzerinden ücretsiz-çevrimiçi okuyabileceğiniz FENAMİZAH e-dergi'yi, dilerseniz pdf dosyasını indirerek de arşivleyebilirsiniz.

FENAMİZAH e-dergi'yi aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:
http://www.fenamizah.com/e_magazine/index.html

Hatırlatma
(Çizgileriyle ve yazılarıyla dergide yer almak isteyen karikatürcüler, sonraki sayı için çalışmalarını en geç 15 Ağustos 2012 tarihine kadar fenamizah@gmail.com adresine gönderebilirler...)

FENAMİZAH
fenamizah@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder