04 Eylül 2010

12 Eylül Sergileri!

Dikili Sergisi

ANKARA, DİKİLİ ve KARABURUN'DA 12 EYLÜL SERGİLERİ
12 Eylül 1980 Darbesinin 30.yılında "Besleyenler ve Beslenenler" sergisi birçok il ve ilçe de açılmaya başladı. Ankara Çağdaşlar Sanatlar Merkezinde açılan sergi 15 Eylül'e kadar gezilebilir.

Dikili Sergisi

Ankara Çağdaşlar Sanatlar Merkezinde açılan sergi 15 Eylül'e kadar gezilebilir. Dikili "Barış, Demokrasi ve Çevre" festivali kapsamında açılan sergide, Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven, eski CHP Milletvekili Hakkı Ülkü, Karikatürcü Canol Kocagöz ve Yunanistan gelen konuklar hazır bulundu

Karikatürlü Ev sergisi

Karaburun Karikatürlü Ev'de Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa ve Karikatürlü Ev Sorumlusu Ali Karayel'in açılış konuşmalarının ardından sergi mizah severlerin ziyaretine açıldı. Ayrıca 12 Eylül ile anılarının tazelendiği konuşmaların ardından kokteyl verildi. Sergi ay sonuna kadar açık kalacak.

Karikatürlü Ev sergisi

Sergiye katılan 51 çizerin ve yitirdiğimiz karikatür ustalarının eserlerinden oluşan karikatür albümü hazırlanıp, baskıya verildi. 14 Eylül İzmir sergisinde tanıtılıp , dağıtılacak albüm, ayrıca katılanlara gönderilecek. (Saat Kulesi)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder