20 Şubat 2010

"Çevre Karikatürleri" Sergisine Davet!

“ÇEVRE” KARİKATÜRLERİ SERGİSİNE DAVET!
5 yıl önce oluşturulan Saat Kulesi Karikatürcüler Topluluğu, sadece İzmir ve Ege Bölgesinde etkinlik yapmayı planlıyordu. Zaman içersinde ülke genelinde verilen destek, bu sınırların dışına taşmak zorunda kaldı.

Trabzon sergisi

Son yıllarda düzenlediğimiz geniş katılımlı sergiler Türkiye’nin hiç karikatürle tanışmamış İl ve İlçelerinde açıldı. Bunlardan bazıları; Adıyaman- Besni, Diyarbakır- Ergani, Uşak- Eşme, Denizli- Çivril, Konya- Akşehir, Bartın, Trabzon, İstanbul, Ankara gibi uzayıp giden bir listemiz var. Şu an birçok ilde “ Kitap, Kütüphane” sergimiz devam ediyor.Yine bu sergimiz www.kutuphaneleriseviyorum.org sitesinde görülebilir.

Manisa sergisi

İzmir’de yeni projelere imza atmak üzereyiz. Yine hiç karikatürle tanışmamış kentlerde karikatür ve mizah şenlikleri, sergi, yarışma girişimlerimiz sürüyor. Basın ve dergi çalışmalarımızdan da hız kesmedik.

Uşak-Eşme sergisi

2010 yılında yeni bir sergi hazırlığı içersindeyiz. Bu sergiyi biz ve bize destek veren kurum ve kişilerle ülke genelinde yine dolaştıracağız. Burada tek amacımız insanlara evrensel karikatürü tanıştırmak, özelikle çocuklara sevdirebilmek olacaktır. Siz karikatürcü dostların “Çevre” konusundaki karikatürlerinizi 15 Mart’a kadar e- posta yoluyla bize göndermenizi bekliyoruz. Hoş çakalın. İzmir’den selamlar.

Karikatürlerin gönderileceği e-mail adresleri:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder